Pagina producator

Telemach » Mach

Promotie 24.03-15.04.2014
Promotie 24.03-15.04.2014

Promotie 24.03-15.04.2014 [Cablu coaxial RG677TSV + Aparate de masura HT828B + Mufe sertizare RG6 si RG11]

Switch Repotec 8 porturi RP-1708K
Switch Repotec 8 porturi RP-1708K

Switch Repotec 8 porturi RP-1708K

Aparat de masura HT828B (new !!!)
Aparat de masura HT828B (new !!!)

Aparat de masura HT828B

Amplificator IA-8630 (new !!!)
Amplificator IA-8630 (new !!!)

Amplificator IA-8630 220v

RG11TSVM sufat
RG11TSVM sufat

Cablu coaxial trishield, CCS 21%, folie, tresa 60%, folie, manta PVC,culoarea neagra, cu sufa

UTP cat 6A
UTP cat 6A

UTP cat 6A - High Speed Data Cable (0.58mm BC+1.03mm HDPE)2*4 + Separator + Ripcord + 6.10mm PVC, gri, 305m/carton

Video convertor digital 4 canale
Video convertor digital 4 canale

distance 0~20km, 4 channels video digital optical converter No Audio No PTZ SC PC connector Aluminium shell - 345 USD

Video convertor digital 1 canal
Video convertor digital 1 canal

A/V BNC, distance 0~20km, 1 channel video digital optical converter + 1 Audio SC PC connector

6 fibre-GYFXY 1500N
6 fibre-GYFXY 1500N

Cablu cu fibra optica G652D SM, unitube, 1500N, FRP strenght member, role de 2 km

4 fibre-GYFXY 1500N
4 fibre-GYFXY 1500N

Cablu cu fibra optica G652D SM, unitube, 1500N, FRP strenght member, role de 2 km

12 fibre-GYFTY 3000N
12 fibre-GYFTY 3000N

Cablu cu fibra optica G652D SM, multitube, 3000N, FRP strenght member,2 buffere cu cate 6 fibre, role de 2 km

24 fibre-GYFTY 1500N
24 fibre-GYFTY 1500N

Cablu cu fibra optica G652D SM, multitube, 1500N, FRP strenght member,4 buffere cu cate 6 fibre, role de 2km si 4 km

12 fibre-GYFTY 1500N
12 fibre-GYFTY 1500N

Cablu cu fibra optica G652D SM, multitube, 1500N, FRP strenght member,2 buffere cu cate 6 fibre, role de 2 km si 4km

8 fibre-GYFTY 1500N
8 fibre-GYFTY 1500N

Cablu cu fibra optica G652D SM, multitube, 1500N, FRP strenght member,2 buffere cu cate 4 fibre, role de 2 km si 4km

6 fibre-GYFTY 1500N
6 fibre-GYFTY 1500N

Cablu cu fibra optica G652D SM, multitube, 1500N, FRP strenght member,1 buffer cu 6 fibre, role de 4km